Lambo School
+ Teczki bez rączki
+ Kredki ołówkowe
+ Kredki woskowe
+ Cyrkle
+ Pisaki
+ Plasteliny
+ Farby
+ Długopisy
+ Pióra
+ Ołówki
+ Nożyczki
+ Temperówki
+ Kredy
+ Pędzelki i paletki
+ Dziurkacze
+ Kleje
+ Zszywacze i rozszywacze
+ Inne
+ Pastele olejowe
+ Nowości !!!
Nożyczki fantazyjne 15,5cm
Symbol: S03-007-3
Opis:

Nożyczki fantazyjne o długości 15,5 cm, z ostrzem z stali nierdzewnej. Posiadają fantazyjne ostrza osłonięte tworzywem oraz wygodne uchwyty.

Marka: LAMBO SCHOOL
Submarka: Lambo
Kategoria: Nożyczki
Logo:
Warto wiedzieć, że:

Nożyczki to rodzaj narzędzia do przecinania, wycinania, cięcia różnych materiałów. Niw wymaga wielkiej siły, ponieważ pozwala dwustronnie działać na cięte tworzywo. Nożyczki prawdopodobnie wynaleziono około XV wieku p.n.e. w Europie, ale współczesną konstrukcję wprowadzili Rzymianie. Nożyczki mogą mieć różne przeznaczenie: do papieru, tekstyliów, włosów, tkanek, blachy oraz gałęzi. Ich budowa jest bardzo prosta – są to dwa ostrza połączone na wspólnej osi z uchwytami na palce. Niektóre nożyczki przeznaczone są dla osób leworęcznych, jeszcze niektóre mają specjalne otwarte uchwyty, jeszcze inne zupełnie miękkie rączki lub linijkę na ostrzu, która pozwala wykonywać cięcia o określonej głębokości. Co ciekawe nożyczki kojarzyć również można z sztuką –Szalone Nożyczki– o właścicielu zakładu fryzjerskiego, ale to zupełnie inna historia.

Ołówek z główką zwierzątka
więcej >>

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych własciwych przepisów prawnych.
Firma realizuje projekt w ramach akcji 6.1 - Paszport do Eksportu